Пт. Лип 30th, 2021

Великим круїзним лайнерам заборонять заходити в центр Венеції

Венеція. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Це важливий крок щодо захисту системи венеціанських лагун

Уряд Італії оголосив про заборону великим круїзним лайнерам заходити в центр Венеції. Рішення почне діяти з 1 серпня поточного року. Про це повідомляє RTE.

“Прийнятий сьогодні указ являє собою важливий крок щодо захисту системи венеціанських лагун”, – сказав прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі.

Замість центру Венеції круїзні лайнери будуть перенаправлені у промисловий порт Маргера. Влада зазначила, що це тимчасове рішення. Планується будівництво нового постійного термінала для їх приймання.

Міністр інфраструктури Енріко Джованніні своєю чергою зазначив, що заборона на захід круїзних лайнерів в центр Венеції є необхідним кроком для захисту ландшафту, навколишнього середовища, художньої та культурної цілісності міста.

Нагадаємо, протягом декількох років активісти закликали заборонити круїзним лайнерам заходити в центр Венеції. Останній раз жителі міста виступили проти їх повернення на початку червня поточного року. Причиною стала поява пасажирського судна в міських водах після тривалої перерви, викликаної карантином.

Новини за темою: Замість повені засуха: У Венеції різко впав рівень води в каналах

Раніше повідомлялося, що у Венеції рівень води піднявся на 1,5 метри. Захисна система через неправильні прогнози не спрацювала.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/velykym_kruiznym_laineram_zaboroniat_zakhodyty_v_tsentr_venetsii_1007180

Залишити відповідь