07.12.2021

В Угорщині запровадять обов’язкову бустерну вакцинацію для медпрацівників

Угорщина зробить третє щеплення від хвороби COVID-19 обов’язковим для усіх медичних працівників.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє The Guardian.

Окрім того, починаючи з суботи, носіння захисних масок стане обов’язковим у більшості закритих місць.

За словами керівника апарату прем’єр-міністра Гергелі Гуляша, лише вакцини можуть забезпечити захист від коронавірусу, оскільки кількість випадків хвороби в країні зростає.

«Порада уряду полягає в тому, що кожен має отримати додаткову дозу щеплення, яку можна отримати через чотири місяці після другої дози», – сказав Гуляш.

Читайте також: Угорщина повертає масковий режим у громадському транспорті

Угорщина повідомила про 10 767 нових випадків COVID-19 упродовж останньої доби, що є найвищим щоденним показником з кінця березня. Щоденна кількість нових випадків хвороби наближається до піка в 11 265 випадків, досягнутому під час третьої хвилі пандемії.

В Угорщині практично не було карантинних обмежень, а рівень COVID-вакцинації нижчий за середній в країнах ЄС.

Влада країни планує запровадити суворіші обмеження, а саме: заборона масових заходів, вхід до ресторанів, театрів та кінотеатрів має здійснюватися за наявності сертифікату вакцинації від COVID-19.

Як повідомляв Укрінформ, у світі станом на ранок 18 листопада зафіксовано 255 732 504 випадки COVID-19, зокрема 5 138 953 летальних, одужали 231 147 585 осіб.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3353641-v-ugorsini-zaprovadat-obovazkovu-busternu-vakcinaciu-dla-medpracivnikiv.html

Залишити відповідь