20.10.2021

В Туреччині знову панують масштабні лісові пожежі


Управління лісового господарства Туреччини

На місце події було направлено один вертоліт та п’ять пожежних машин

У провінціях на півдні та заході Туреччини знову почалася боротьба з лісовими пожежами. Про це повідомило управління лісового господарства Туреччини в Twitter.

Як зазначається, у провінції Баликесір, в районах Едреміт та Багюзю, де виникла лісова пожежа, було направлено один вертоліт та п’ять пожежних машин.

Відомо, що пожежа виникла учора вночі в провінції Мугла, в районі Фетхіє. Близько 10 годин знадобилося вогнеборцям, аби взяти її під контроль.

Загалом 25 вересня було зафіксовано 8 лісових пожеж в провінціях Анталія, Мугла, Бурса, Ізмір, Адана, Бурдур, Денізлі. Всі вони були взяті під контроль.

Новини за темою: На півдні Іспанії сталася масштабна пожежа: Горять склади з хамоном

Нагадаємо, що раніше, улітку, спалахнула масштабна лісова пожежа в районі Манавгат турецької провінції Анталія. Вогонь призвів до евакуації п’яти населених пунктів. Для боротьби з вогнем з інших провінцій були відправлені літак, 19 вертольотів, 103 пожежні машини і 412 спеціалістів.

Також вночі з 10 на 11 серпня екіпажі авіакомпанії “Українські вертольоти” повністю ліквідували пожежі в турецькому районі Дерекой, що за 15 км від курортного Бодрума.

Під час проведення операції було здійснено 84 скидання води загальною масою 252 тонни. Забір води здійснювався з Егейського моря.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/v_turechchyni_znovu_panuiut_masshtabni_lisovi_pozhezhi_1013198

Залишити відповідь