07.12.2021

В Сомалі стався теракт, загинуло щонайменше п’ятеро осіб


Reuters/F. Omar

На місцевому ринку пролунав вибух

Внаслідок теракту на півдні Сомалі загинуло щонайменше п’ятеро місцевих жителів. Про це повідомив Сіньхуа.

“Вибух на місцевому ринку у місті Бардале на півдні Сомалі забрав щонайменше п’ять життів, ще 12 людей отримали поранення”, – йдеться у матеріалі. 

При цьому, згідно даних місцевих ЗМІ, дистанційно керований вибуховий пристрій на ринку, ймовірно, заклали терористи аль-Шабаб.

Як відомо, ринок зазвичай використовують переважно кочівні торговці, які продають худобу. А у п’ятницю його також відвідують селяни із віддалених сіл.

Наразі жодне із відомих угруповань не взяло на себе відповідальність за теракт, але досі подібні вибухи у столиці та інших регіонах країни зазвичай організували бойовики аль-Шабаб.

Новини за темою: У Кабулі пролунали два вибухи, загинула людина

Нагадаємо, що раніше у столиці Афганістану Кабулі пролунав вибух, двоє людей отримали поранення.

Так, вибух у Кабулі пролунав всього за два дні після іншого вибуху, за який взяла відповідальність терористична організація “Ісламська держава”. Тоді внаслідок вибуху підірвався мікроавтобус у західній частині Кабулу, від чого декілька людей загинули та ще декілька – отримали поранення.

А вчора у Канаді на базі збройних сил Comox у Ванкувері пролунав вибух, внаслідок якого постраждали 10 людей. Причина інциденту поки що не повідомлялася.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/v_somali_stavsia_terakt_zahynulo_shchonaimenshe_piatero_osib_1017921

Залишити відповідь