20.10.2021

В Нідерландах затримали вітрильне судно з українцями за підозрою у контрабанді людей


Королівська морська поліція Нідерландів

На ньому було сховано 11 албанців

У Нідерландах правоохоронці затримали вітрильне судно з українцями, яких підозрюють у нелегальному перевезенні мігрантів з Албанії. Про це йшлося в Twitter Королівської морської поліції країни.

“Минулої ночі перехопили вітрильне судно в порту Оуддорп, на якому було сховано 11 албанців. Розслідування триває, двох шкіперів з України затримали за підозрою у контрабанді людей”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, затримання відбулося 25 вересня, судно прямувало до берегів Британії.

Новини за темою: Мігранти з Білорусі: ЄС звинуватив режим Лукашенка у “гібридних атаках”

Нагадаємо, що раніше представництво Євросоюзу в Білорусі заявило демарш Міністерству закордонних справ країни у зв’язку з масовим потоком нелегальних мігрантів.

В Європейській службі зовнішніх дій, для 50-кратного збільшення зростання кількості нелегалів із Білорусії в ЄС не було об’єктивних причин.

Окрім цього, упродовж доби прикордонники затримали 14 нелегальних мігрантів, які намагалися потрапити в Україну.

Чотирьох нелегальних мігрантів затримали прикордонники відділу “Косино” Мукачівського загону. Про появу невідомих у прикордонні військовослужбовців поінформував місцевий житель. Жодних документів затримані не мали. Троє з них повідомили, що є громадянами Афганістану, ще один назвався громадянином Бангладеш.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/v_niderlandakh_zatrymaly_vitrylne_sudno_z_ukraintsiamy_za_pidozroiu_u_kontrabandi_liudei_1013189

Залишити відповідь