Сб. Гру 5th, 2020

В Азербайджані заявили, що Вірменія повинна вивести війська з Карабаху до кінця листопада

Поділіться записом
Президент Азербайджану Ільхам Алієв
Фото з відкритих джерел

За словами президента, вже є графік виведення вірменських збройних сил

Вірменія повинна вивести свої збройні сили з Нагірного Карабаху до кінця листопада. Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв, передає Azertag.

За словами президента, Росія та Туреччина мають однакову роль у миротворчій місії в Карабасі.

“Будемо говорити про те, щоб центр був створений в короткий час, тому, що вже є графік виведення вірменських збройних сил з наших земель. До кінця цього місяця вони повинні залишити всі землі, землі, які поки що знаходяться під окупацією”, – сказав Алієв.

Новини за темою: До Вірменії вже прибули понад 200 російських військових для контролю за припиненням вогню в Карабасі

Нагадаємо, нещодавно Вірменія підписала капітуляцію в Нагірному Карабасі. Зокрема, вірменська армія повинна повністю покинути територію невизнаної республіки. Крім того, безпеку вірменських поселень забезпечує невеликий контингент російських миротворців. 

В результаті Азербайджан до 1 грудня повертає собі майже весь Карабах, у Вірменії залишаються тільки ті міста в гірських районах, які вона ще контролює – Степанакерт, Мардакерт, Мартуні. Шуша і всі інші райони, зайняті азербайджанською армією, залишаються під контролем Баку.

Пізніше президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган заявив, що його країна спостерігатиме за дотриманням перемир’я між Вірменією та Азербайджаном в Нагірному Карабасі.

Джерело: https://zik.ua/news/world/v_azerbaidzhani_zaiavyly_shcho_virmeniia_povynna_vyvesty_viiska_z_karabakhu_do_kintsia_lystopada_986708

Залишити відповідь