Вт. Лип 27th, 2021

В Австралії мільйони павуків утворили масивні сітки для порятунку від повені

В Австралії мільйони павуків утворили павутінні ”простирадла” Фото з відкритих джерел

В одному регіоні павутиння простягалося уздовж дороги на понад кілометр

В Австралії біля міст, які нещодавно постраждали від повені, мільйони павуків утворили масивні сітки. Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що у регіон Гіпсленд, штату Вікторія, павутинні сіті оповили дерева, дороги та пасовища.

Жителі кажуть, що таке явище з’явилося після кількаденних злив. В одному регіоні павутиння простягалося уздовж дороги на понад кілометр.

За словами експертів, повутиння утворилося завдяки тактиці виживання павуків, коли вони викидають шовкові нитки, щоб піднятися над землею. Шовкові нитки чіпляються за рослини, і вони можуть врятуватися.

У результаті утворилися великі “простирадла”, що покрили заболочені території між містами Сейл і Лонгфорд.

Муніципальна радниця Керолін Кросслі розповіла, що у понеділок ввечері вона спустилася на набережну озера, щоб перевірити пошкодження від повені, і була вражена природним ”простирадлом”. Вона зазначила, що бачила подібне раніше, але не в такому масштабі.

“Те, що воно не розірвалося, виглядало так, ніби ці павуки домовилися зробити цю неймовірну інсталяцію пейзажного мистецтва або щось подібне”, – сказала Кросслі.

Очікується, що явище має зникнути до кінця тижня.

Новини за темою: Замість повені засуха: У Венеції різко впав рівень води в каналах

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Австралії сильні дощі спричинили найбільші за пів століття повені. Тисячам людей довелося покинути свої будинки посеред ночі, оскільки вода швидко прибувала і спричинила значні руйнування.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/v_avstralii_miliony_pavukiv_utvoryly_masyvni_sitky_dlia_poriatunku_vid_poveni_1005356

Залишити відповідь