Сб. Лип 31st, 2021

Угода США і Німеччини: Берлін введе санкції проти РФ у разі агресії проти України

Санкції введуть для обмеження російського експорту в Європу в енергетичному секторі, включаючи газ

“Якщо Росія спробує використовувати енергію як зброю або вчинити нові агресивні дії проти України, Німеччина буде діяти на національному рівні і чинити тиск на Європейський Союз для прийняття ефективних заходів, включаючи санкції, для обмеження російських можливостей експорту в Європу в енергетичному секторі, включаючи газ, або для прийняття ефективних заходів в інших економічно значущих областях”, – зазначається в угоді.

Також у документі прописано, що зобов’язання спрямоване на те, щоб Росія не використовувала жоден трубопровід, включаючи “Північний потік-2”, для досягнення агресивних політичних цілей, використовуючи енергію, як зброю.

Новини за темою: У “Нафтогазі” назвали найбільшу загрозу для України від “Північного потоку-2”

Нагадаємо, раніше адміністрація президента США закликала українську владу утриматися від критики угоди з Німеччиною щодо “Північного потоку-2”. Американська сторона попередила, що публічні виступи проти угоди можуть завдати шкоди відносинам. 

Джерело: https://zikua.tv/news/world/uhoda_ssha_i_nimechchyny_berlin_vvede_sanktsii_proty_rf_u_razi_ahresii_proty_ukrainy_1007754

Залишити відповідь