Чт. Лис 26th, 2020

«Участь у незаконному масовому зібранні»: на екскурсії затримали страйкомівців «Білоруськалію»

Поділіться записом

У страйкомі «Білоруськалій» уточнили, що сьогодні під час екскурсійної поїздки на території історичного комплексу Коссово – Меречьовщина на батьківщині Тадеуша Костюшка була затримана туристична група з Солігорська – 43 людини.

Повідомляється, що на даний момент сім’ї з неповнолітніми дітьми, екскурсовод і водій перебувають у РВВС міста Івацевичі.

Всі учасники екскурсії звинувачуються за статтею 23.34 КбПАП (участь у несанкціонованому масовому заході).

Читайте також: Amnesty International закликає Мінськ розслідувати вбивство Романа Бондаренка

Як повідомлялося, в Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня, на яких, за офіційними даними, Олександр Лукашенко набрав 80,1% голосів виборців, опозиційний кандидат Світлана Тихановська – 10,1%.

Євросоюз не визнав результатів президентських виборів у Білорусі і вирішив запровадити персональні цільові санкції проти білоруських можновладців, причетних до насильства і фальсифікації.

Лукашенко, легітимність якого як президента Білорусі не визнають країни ЄС і Україна, 23 вересня «заступив» на посаду на новий термін.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3135997-ucast-u-nezakonnomu-masovomu-zibranni-na-ekskursii-zatrimali-strajkomivciv-biloruskaliu.html

Залишити відповідь