Пт. Жов 30th, 2020

У Євросоюзі закликали Вірменію і Азербайджан припинити вогонь та повернутися до переговорів

Поділіться записом

Очільник Європейської ради наполягає на якомога швидшому відновленні діалогу

Президент Європейської ради Шарль Мішель
Фото з відкритих джерел

Президент Європейської ради Шарль Мішель закликав Вірменію і Азербайджан дотримуватися домовленостей щодо режиму припинення вогню в Нагірному Карабасі. Про це він повідомив у Twitter.

За словами Мішеля, перемовини Баку та Єревана мають допомогти деескалації конфлікту. “Гуманітарне припинення вогню між Вірменією і Азербайджаном – важливий крок на шляху до деескалації. Я закликаю сторони дотримуватися режиму припинення вогню і уникати подальшого насильства і створення небезпеки для мирних жителів”, – написав Мішель.

Крім того, в ЄС наполягають на якомога швидшому відновленні діалогу. “Переговори негайно повинні поновитися без попередніх умов”, – додав чиновник.

Новини за темою: Азербайджан заявив про 9 загиблих і 34 поранених після ракетного обстрілу Гянджи

Нагадаємо, нещодавно у Москві міністри закордонних справ Вірменії та Азербайджану домовилися про перемир’я між країнами.

Однак, наступного дня Міністерство оборони Азербайджану заявило про інтенсивні обстріли в районі Нагірного Карабаху та знищення великої кількості живої сили вірменської армії.

Пізніше сторони звинуватили один одного в обстрілах та порушенні попередніх домовленностей. 

Джерело: https://zik.ua/news/world/u_yevrosoiuzi_zaklykaly_virmeniiu_i_azerbaidzhan_prypynyty_vohon_ta_povernutysia_do_perehovoriv_983371

Залишити відповідь