Вт. Гру 1st, 2020

У Євросоюзі домовилися обговорити боротьбу з тероризмом на рівні глав МВС

Поділіться записом

Міністри внутрішніх справ країн ЄС проведуть у п’ятницю, 13 листопада, консультації на тему спільної боротьби проти ісламістського тероризму.

Про це заявив федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц, передає кореспондент Укрінформу.

“Політичний іслам та радикалізація на цьому тлі – це отрута й підґрунтя тероризму. У цьому зв’язку я радий тому, що ми порозумілися стосовно деяких пунктів. І вважаю важливим те, що у п’ятницю міністри внутрішніх справ проведуть консультації з цього приводу”, – заявив Курц під час віртуальної пресконференції з керівниками європейських інституцій, а також лідерами Франції, Німеччини, Нідерландів.

Крім того, за його словами, тема боротьби з ісламістським тероризмом буде одним з питань порядку денного Європейської ради у грудні.

Читайте також: Меркель – про радикальних ісламістів: Украй необхідно знати, хто перетинає «Шенген»

Як повідомлялося, у вівторок лідери Франції, Німеччини, Нідерландів та Австрії, а також президенти Євроради та Єврокомісії провели у форматі відеоконференції обговорення боротьби з тероризмом у Європі.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3133812-u-evrosouzi-domovilisa-obgovoriti-borotbu-z-terorizmom-na-rivni-glav-mvs.html

Залишити відповідь