Ср. Січ 20th, 2021

У ЄС визначилися з датою онлайн-саміту, присвяченого боротьбі з COVID-19

Поділіться записом

Глави держав та урядів ЄС мають намір 21 січня в режимі телеконференції обговорити координацію зусиль у боротьбі з коронавірусом.

Як повідомляє Укрінформ, таку інформацію поширив у Tвіттері речник президента Європейської ради Баренд Лейтс.

«У четвер, 21 січня, президент Євроради буде головувати на відеоконференції ЕС27, присвяченій координації щодо COVID-19», – написав Лейтс.

Як повідомлялося, 21 грудня Європейське медичне агентство (EMA) дало дозвіл на ринкове використання на території ЄС вакцини від COVID-19 виробництва компаній Pfizer/BioNTech, яку було визнано як безпечну та ефективну. З 27 грудня у більшості європейських країн розпочалася кампанія вакцинації населення.

Читайте також: Єврокомісія додатково закупить 300 мільйонів доз вакцини Pfizer-BioNTech

6 січня Європейська комісія на підставі рекомендацій від ЕМА надала ринкову авторизацію для вакцини виробництва Moderna.

Загальний пакет замовлень Єврокомісії, зроблених для організації вакцинації в країнах ЄС, налічує 2 млрд 300 млн доз.

Загалом Єврокомісія уклала форвардні контракти на закупівлю вакцин проти COVID-19 із шістьма виробниками – Pfizer/BioNTech, CureVac, AstraZeneca, Johnson&Johnson, Sanofi та Moderna.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3167829-u-es-viznacilisa-z-datou-onlajnsamitu-prisvacenogo-borotbi-z-koronavirusom.html

Залишити відповідь