Сб. Вер 19th, 2020

У ВООЗ заявили про пріоритетність вакцинації від COVID-19 для окремих груп населення

Поділіться записом

Глава ВООЗ Тедрос Гебреісус


flickr.com

Насамперед необхідно вакцинувати працівників ключових сфер суспільства

Майбутня вакцина від коронавірусу повинна буде мати пріоритетність для окремих груп населення. Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус, передає пресслужба ВООЗ.

За його словами, насамперед необхідно вакцинувати працівників ключових сфер суспільства та осіб, яким загрожує підвищений ризик захворювання

“Першочерговий пріоритет – вакцинація певних (груп – ред.) у всіх країнах, ніж усього населення в деяких країнах. Це не просто моральний імператив або імператив в галузі охорони здоров’я, а також економічний імператив”, – сказав Гебреісус.

Разом з тим глава ВООЗ зауважив, що у разі зростання кількості смертельних випадків в країнах з низьким або середнім рівнем доходів – економічне відновлення виявиться під загрозою.

Новини за темою: У МОЗ пояснили, якою має бути ідеальна вакцина від СOVID-19

Нагадаємо, раніше представник Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Харріс заявила, що масова вакцинація від коронавірусу у світі розпочнеться не раніше середини 2021 року. За її словами, багато людей вже зробили щеплення, проте ВООЗ не знає, чи діє ця вакцина взагалі.

Джерело: https://zik.ua/news/ludyna/u_vooz_zaiavyly_pro_priorytetnist_vaktsynatsii_vid_covid_19_dlia_okremykh_hrup_naselennia_979726

Залишити відповідь