Сб. Гру 5th, 2020

У ВООЗ очікують послаблення пандемії COVID-19 через пів року

Поділіться записом
Брюс Ейлвард
EPA

У березні 2021 року ВООЗ очікує отримати перші партії вакцини проти коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров’я очікують, що ситуація з поширенням коронавірусу COVID-19 покращиться навесні 2021 року. Про це повідомив радник гендиректора ВООЗ Брюс Ейлвард, передає “РИА Новости“. 

Як зазначається, у березні наступного року ВООЗ очікує отримати перші партії вакцини проти COVID-19, що має “фундаментально змінити ситуацію з пандемією”. 

“До березня, як результат виняткової роботи, яка зараз проводиться по всьому світу, ми можемо опинитися в ситуації, яка фундаментально змінить нинішню обстановку з пандемією. До цього часу у нас вже будуть не тільки засоби, про які я говорив (достатня кількість індивідуальних засобів захисту, дексаметазон, вентилятори, швидкі тести на COVID-19 – ред.), але також вакцини”, – зазначив Ейлвард.

Новини за темою: ВООЗ закликала світ прямо зараз готуватися до нової пандемії

Окрім цього, у Всесвітній організації розраховують, що до березня 2021 року з’являться засоби для самостійного тестування на вірус.

Нагадаємо, нещодавно директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреісус на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я заявив, що пандемія коронавірусу COVID-19 вийшла за рамки звичайної надзвичайної ситуації.

Джерело: https://zik.ua/news/world/u_vooz_ochikuiut_poslablennia_pandemii_covid_19_cherez_pivroku_986582

Залишити відповідь