Пт. Гру 4th, 2020

У Тбілісі озброєний чоловік захопив у заручники дев’ятеро людей: Силовики розпочали спецоперацію

Поділіться записом
У Грузії чоловік захопив у заручники 9 осіб
Фото з відкритих джерел

Наразі про вимоги нападника поки нічого невідомо

У столиці Грузії Тбілісі невідомий озброєний чоловік увірвався в приміщення мікрофінансової організації та захопив девʼять заручників. Про це повідомляє Rustavi2.

Як зазначається, вся територія захопленої організація, яка розташована на проспекті Церетелі, на даний момент оточена поліцією.

Наразі МВС не надає подробиць події, лише підтверджує, що озброєний чоловік увірвався у приміщення організації. Глава патрульної поліції Тбілісі Важа Сирадзе підтвердив, що нападник утримує девʼять людей. За даними ЗМІ, про вимоги нападника поки нічого не відомо.

Новини за темою: Понад 40 заручників та вимога у 500 тис. доларів: Все, що варто знати про зухвалий напад на банк у Грузії

Нагадаємо, подібний інцендент вже траплявся у Грузії у жовтні. Тоді у місті Зугідді двоє чоловіків вчинили напад на філію “Банку Грузії” та взяли у заручники працівників та клієнтів установи.

Джерело: https://zik.ua/news/world/u_tbilisi_ozbroienyi_cholovik_zakhopyv_u_zaruchnyky_deviatero_liudei_sylovyky_rozpochaly_spetsoperatsiiu_987827

Залишити відповідь