25.10.2021

У світі стався масштабний збій у роботі соцмереж: Як відреагували компанії


Фото з відкритих джерел

Першими припинили роботу месенджери Facebook

У світі стався масштабний збій у роботі соціальних мереж, сервісів та інших ресурсів. Першими “впали” соцмережі та месенджери, які входять до компанії Facebook. Про це йшлося в даних сервісу  Downdetector.

Як зазначається, майже відразу після початку проблем компанія Facebook випустила заяву в соцмережі Twitter та повідомила, що працює над ліквідацією проблем в роботі Facebook, Instagram та WhatsApp.

Окрім цього, на сторінці Instagram в Twitter також було розміщено заяву, в якій соцмережа просила користувачів “трошки потерпіти”, обіцяючи ліквідувати збій вже найближчим часом.

Проте, інші компанії, у роботі яких зараз є проблеми, не робили заяв щодо власного збою, але встигли “потролити” Facebook, Instagram та WhatsApp.

Зокрема, TikTok запросив користувачів ресурсів Facebook завантажувати китайський застосунок. Через годину після цього зламався і сам TikTok.

А онлайн-кінотеатр Netflix після збою в Facebook виклав публікацію з висміюванням соцмереж компанії.

Наразі невідомо, що саме стало причиною збою в роботі світових ресурсів.

Однак, за даними американського агентства Reuters, глобальний збій в Facebook міг бути спровокований помилкою в конфігурації, але можливий і саботаж з боку співробітників. Версію з втручанням ззовні експерти вважають малоймовірною.

Новини за темою: Facebook запровадила оновлення для Messenger і Instagram: Що змінилося

Як повідомлялося раніше, користувачі Instagram і WhatsApp відчули труднощі при використанні програми, в Facebook не відкривався веб-сайт. У користувачів Instagram не працював додаток (51%), веб-сайт (29%).

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_sviti_stavsia_masshtabnyi_zbii_u_roboti_sotsmerezh_yak_vidreahuvaly_kompanii_1013816

Залишити відповідь