Чт. Кві 22nd, 2021

У Штатах стурбовані підготовкою звіту ВООЗ про виникнення коронавірусу

Поділіться записом

Державний секретар США Ентоні Блінкен висловив стурбованість методологією та процесом підготовки звіту Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо походження нового коронавірусу.

Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу CNN, передає Укрінформ.

За словами держсекретаря, влада Китаю не надала фахівцям ВООЗ усіх необхідних даних. “Уряд у Пекіні, очевидно, допоміг його (звіт – ред.) написати”, – сказав Блінкен.

Водночас він зауважив: “Подивімося, що буде у цьому звіті”.

Читайте також: Походження коронавірусу: ВООЗ викладе звіт з Уханя

Як повідомлялося, у січні 2021 року, за рік після початку пандемії коронавірусу, делегація ВООЗ відвідала Китай, щоб дослідити причини його появи.

Команда фахівців ВООЗ, яка побувала в місті Ухань, де вперше виявили COVID-19, заявила, що їй не надали доступу до “необроблених даних” про хворобу.

Читайте також: Євросоюз запровадить COVID-сертифікати з 15 червня – єврокомісар

Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я схиляються до того, що походження коронавірусу могло бути пов’язане з торгівлею тваринами у Китаї.

За даними Worldometer, у світі виявлено 127 637 197 випадків коронавірусу, зокрема 2 793 023 летальні, одужали 102 818 223 особи.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3216813-u-statah-sturbovani-pidgotovkou-zvitu-vooz-pro-viniknenna-koronavirusu.html

Залишити відповідь