25.10.2021

У Римі стались масштабні сутички на акції проти COVID-паспортів


Ansa

Затримали загалом 12 осіб, серед яких і представників крайнього правого руху Forza Nuova

У Римі акція протесту проти вимоги ковід-сертифікатів у низці сфер життя переросла у сутички з поліцією із застосуванням водомета. Про це повідомляє “ANSA”.

Як зазначається, демонстрація на площі П’яцца-дель-Пополо у Римі, що зібралась ввечері у суботу, переросла у сутички, що тривали кілька годин. 

Окремі люди кидалися в поліцію різними презметами, проти них застосували водомети і сльозогінний газ.

Також зазнав нападу розташований неподалік офіс великої профспілки Confederazione Generale Italiana del Lavoro — нападники виламали двері та увірвалися в частину приміщень, перш ніж поліція встигла зреагувати.

Повідомляється, що серед затриманих і лідер Forza Nuova Джуліано Кастелліно, який вже перед цим знаходився під наглядом.

Прем’єр-міністр Маріо Драгі засудив сутички. “Право висловлювати свої погляди ніколи не має переходити в акти агресії та залякування”, – наголосив він, додавши, що уряд продовжить масову кампанію вакцинації. Він подякував італійцям, які вже проявили громадянську відповідальність і зробили щеплення.

Новини за темою: У Гельсінкі розігнали акцію екоактивістів, понад пів сотні затриманих

Нагадаємо, раніше у столиці Нідерландів Амстердамі зібрався мітинг проти обмежувальних заходів, пов’язаних із коронавірусною хворобою. 

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_rymi_stalys_masshtabni_sutychky_na_aktsii_proty_covid_pasportiv_1014317

Залишити відповідь