18.01.2022

У Росії сталося масове отруєння хлором: Постраждало дев’ятеро дітей

Отруєння дітей
Інформатор

Попередньо, вони отруїлися парами хлору

У російському місті Омськ дев’ять дітей госпіталізували після відпочинку в спортивно-оздоровчому центрі. Про це повідомляє ТАСС.

“Прокуратурою Кіровського округу Омська організовано перевірку за інформацією медичного закладу про госпіталізацію у нічний час 9 неповнолітніх із підозрою на отруєння парами хлору після відвідування 2 січня поточного року одного із спортивно-оздоровчих центрів в Омську”, – йдеться в публікації.

За інформацією екстрених служб, кілька сімей у неділю ввечері відпочивали у спортивно-оздоровчому комплексі “Райська лагуна”.

“Під ранок дев’ять неповнолітніх надійшли до медичних установ Омська з ознаками отруєння хлором. Всі вони госпіталізовані, троє з них перебувають у стані середнього ступеня важкості, шість – у легкому стані. Одна жінка залишилася вдома на амбулаторному лікуванні”, – додають у повідомленні.

Новини за темою: Отруєння дітей побутовою хімією: У Житомирській області відкрили справу

Нагадаємо, раніше Харківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України зареєстрував п’ять випадків інфекційних захворювань серед дітей дитячого садка Новопокровської селищної ради Чугуївського району. Екстрені повідомлення надходили в період з 24 по 28 грудня 2021 року.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/03/u_rosii_stalosia_masove_otruiennia_khlorom_postrazhdalo_deviatero_ditei_1020262

Залишити відповідь