Вт. Чер 22nd, 2021

У РФ заявили про затримання ще однієї групи “українських радикалів”

ФСБ Росії

Фото з відкритих джерел

Під час обшуків виявили “листування з ідеологом з України”

Російські силовики заявили про затримання в Саратові 14 учасників української радикальної групи “М.К.У.”. Про це повідомили в Центрі громадських зв’язків ФСБ.

“Федеральною службою безпеки Російської Федерації у взаємодії з Міністерством внутрішніх справ Російської Федерації і Слідчим комітетом Російської Федерації в рамках порушеної кримінальної справи за чч. 1 і 2 статті 282.1 (створення екстремістського співтовариства і участь в екстремістський співтоваристві) КК Росії припинено діяльність координується з території України молодіжної радикальної групи прихильників ідеологій масових вбивств (М.К.У.)”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під час обшуків за місцем проживання затриманих виявили значну кількість “пропагандистських матеріалів екстремістського характеру”, холодну зброю, засоби зв’язку, що “містять інструкції з виготовлення саморобних вибухових пристроїв та вогнепальної зброї”.

Новини за темою: ФСБ заявила про затримання в Севастополі українського “шпигуна”

Окрім цього, у ФСБ заявили про виявлення “листування з ідеологом групи з України про підготовку насильницьких акцій”.

Відомо, що наразі члени групи дають свідчення, а після закінчення слідчих дій буде вирішуватися питання про обрання затриманим міри запобіжного заходу.

У спецслужбі уточнили, що відповідні статті Кримінального кодексу РФ передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти і від двох до шести років відповідно.

Новини за темою: Російські силовики застрелили людину під час обшуків у Криму

Нагадаємо, наприкінці квітня в Росії заявили про затримання 16 прихильників української радикальної групи “М.К.У.”, яких звинувачують у “насильницьких злочинах, пропаганді екстремізму, а також підготовці підривів адміністративних будівель органів влади та збройних нападів на громадян”. 

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_rf_zaiavyly_pro_zatrymannia_shche_odniiei_hrupy_ukrainskykh_radykaliv_1004071

Залишити відповідь