06.12.2021

У президента Чехії Мілоша Земана виявили коронавірус, він повертається до шпиталю

Президент Чехії Мілош Земан. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Відомо, що у нього не має симптомів хвороби

У президента Чехії 77-річного Мілоша Земана 25 листопада виявили коронавірус, він повертається до військового шпиталю, з якого його виписали кілька годин тому. Про це повідомляє чеське видання Denik.

“У рамках стандартних процедур ми провели пацієнту ПЛР-тест, який виявився позитивним. За погодженням із лікарем було вирішено повернути президента до Центрального військового шпиталю”, — підтвердив виданню прессекретар шпиталю.

За його словами, у Земана не має симптомів хвороби. Він вакцинований від коронавірусу і нещодавно отримав третю дозу.

Як відомо, тільки вранці 25 листопада Земана виписали із військового шпиталю. За даними лікарів, здоров’я президента Чехії значно поліпшилося. Попри це, медики радили Земану продовжити лікування в госпіталі.

Новини за темою: У Британії вчені виявили новий штам коронавірусу із 32 мутаціями

Нагадаємо, раніше парламент Чеської Республіки мав намір позбавити президента країни Мілоша Земана, який вже понад тиждень перебуває у лікарні, повноважень на певний період. Голова верхньої палати парламенту казав, що Земан має доручити формування уряду після парламентських виборів.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_prezydenta_chekhii_milosha_zemana_vyiavyly_koronavirus_vin_povertaietsia_do_shpytaliu_1018382

Залишити відповідь