Пт. Лип 30th, 2021

У Польщі в озері втопився 2-річний хлопчик з України

В озері Шперек Великопольського воєводства на заході Польщі у четвер, 15 липня, втопився 2,5-річний хлопчик з України.

Маленький Владислав без нагляду батьків зміг вночі вийти з літнього будинку неподалік озера у відпочинковому центрі “Лідо” і впав з помосту до водойми, передає Укрінформ із посиланням на польський таблоїд Fakt.

Як зазначається, тіло хлопчика у воді помітила стороння людина, яка викликала рятувальників. Вони понад дві години намагалися реанімувати дитину, але життєві функції відновити не вдалося.

Батьки дитини, громадяни України, з’явилися біля озера, коли вже тривала рятувальна операція. Як з’ясувалося, вони приїхали до відпочинкового центру двома сім’ями і напередодні тривалий час вживали спиртні напої.

Місцева прокуратура висунула батькам обвинувачення у доведенні до небезпеки, втрати життя і ненавмисне доведення до смерті шляхом залишення відкритими дверей літнього будинку. Батькам Владислава загрожує від трьох місяців до 5-ти років ув’язнення.

Як повідомляв Укрінформ, польські рятувальники та поліція виявили в ріці Равка у населеному пункті Кужешин поблизу міста Рава Мазовецька (центр РП) померлу громадянку України, яка зникла 27 червня.

Фото: fakt.pl

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3282159-u-polsi-v-ozeri-vtopivsa-2ricnij-hlopcik-z-ukraini.html

Залишити відповідь