Ср. Кві 21st, 2021

У Польщі розпочався загальний перепис населення

Поділіться записом

У Польщі з 1 квітня упродовж півроку триватиме загальний перепис населення.

У цьому році опитування вперше буде проводитися, насамперед, по Інтернету, а також додатково – по телефону та методом безпосереднього опитування, передає кореспондент Укрінформу.

Для участі у переписі кожний громадянин країни повинен з квітня по вересень самостійно зайти на сторінку уряду (spis.gov.pl) і там відповісти на поставлені питання. У випадку, якщо це неможливо, опитування проводитиметься у телефонному режимі або під час безпосереднього опитування визначеними людьми. Той, хто не зможе взяти участі в електронному опитуванні, повинен подзвонити за спеціально визначеним номером телефону.

Президент Польщі Анджей Дуда 1 квітня підписав зміни до закону про загальний перепис населення, в якому термін його проведення розширено з трьох до шести місяців. Це зроблено задля здійснення повного перепису в умовах пандемії коронавірусу.

У Польщі перепис населення відбувається раз на 10 років і востаннє проводився в 2011 році.

Читайте також: Польща пропонує повторити вибори президента Білорусі під егідою ОБСЄ

Вперше перепис населення в Польщі було проведено в 1921 році.

Участь у переписі є обов’язковою. За відмову брати в ньому участь загрожує штраф до 5 тис. злотих (35 тис. грн), а за подачу неправдивих даних – до двох років

Участь у переписі мають взяти усі громадяни країни, а також іноземці, які перебувають у країні на постійній чи тимчасовій основі.

За даними перепису 2011 року у Польщі проживало 38,5 млн осіб.

Фото: АА

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3220556-u-polsi-rozpocavsa-zagalnij-perepis-naselenna.html

Залишити відповідь