20.10.2021

У Новій Зеландії медики і вчителі мусять зробити COVID-щеплення до кінця року

Влада Нової Зеландії зобов’язала вакцинуватися проти коронавірусу працівників сфери охорони здоров’я, а також учителів. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Reuters.

Міністр реагування на COVID-19 Кріс Гіпкінс заявив, що працівники сектора охорони здоров’я повинні пройти повну вакцинацію до 1 грудня. Персонал шкіл і дошкільних закладів мусить зробити щеплення до 1 січня.

Рішення про обов’язкову вакцинацію ухвалили після того, як у Новій Зеландії виявили 35 нових випадків інфікування. Таким чином, загальна кількість випадків COVID-19 у нинішньому спалаху, спричиненому штамом Delta, сягнула 1622.

Читайте також: Нова Зеландія послаблює карантин в Окленді попри спалах Delta-штаму

«Зараз Нова Зеландія переживає один з найскладніших моментів пандемії COVID-19», – сказала прем’єр-міністр Джасінда Ардерн. Вона наголосила, що в уряду є чіткий план дій на найближчі кілька місяців: тільки-но країна прискорить темпи вакцинації, обмеження почнуть скасовувати.

За останніми даними, проти коронавірусу повністю щеплені близько 2,38 мільйона новозеландців, що становить близько 57% населення, яке підпадає під вакцинацію. 

Фото: Belga

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3331303-u-novij-zelandii-mediki-i-vciteli-musat-zrobiti-covidseplenna-do-kinca-roku.html

Залишити відповідь