20.01.2022

У МЗС Росії заявили, що РФ не піде на компроміси під час переговорів із США в Женеві

сша росія
Фото з відкритих джерел

Російська сторона притримується своєї чіткої позиції щодо “гарантій безпеки”

Глава російської делегації Сергій Рябков заявив, що Російська Федерація не піде на компроміси під час переговорів із США в Женеві щодо так званих гарантій безпеки, до них мають готуватися американські партнери. Про це повідомили “РИА Новости“.

“До компромісів повинна готуватися американська сторона. Російська сторона приїхала сюди з чіткою позицією, яка містить ряд елементів, на мій погляд, цілком зрозумілих і сформульованих настільки чітко, зокрема на вищому рівні, що відхилень від цих наших підходів просто не може бути”, – зазначив Рябков.

Раніше, 17 грудня, Міністерство закордонних справ Російської Федерації опублікувало стратегічну пропозицію Росії до США і НАТО про гарантії взаємної безпеки. Вона містить в собі 12 пунктів.

Новини за темою: Представники США і РФ розпочали переговори у Женеві

А сьогодні у швейцарській Женеві розпочалися переговори представників США та РФ про так звані гарантії безпеки.

“Зараз у Женеві триває позачергова сесія двостороннього діалогу щодо стратегічної стабільності”, – заявила заступник держсекретаря США Венді Шерман.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/10/u_mzs_rosii_zaiavyly_shcho_rf_ne_pide_na_kompromisy_pid_chas_perehovoriv_iz_ssha_v_zhenevi_1020506

Залишити відповідь