26.01.2022

У МЗС Росії повідомили, що відносини РФ з НАТО знаходяться на критично низькому рівні

нато і росія
Фото з відкритих джерел

За словами Фоміна, ініціативи щодо деескалації обстановки були проігноровані

Відносини між Росією та Північноатлантичним альянсом (НАТО) на сьогодні знаходяться на критично низькому рівні. Про це повідомили “РИА-Новости“.

“Російсько-натовські відносини знаходяться на критично низькому рівні. Це відбувається на тлі глобальної нестабільності, терористичної загрози, розгортання чергової гонки озброєнь, а також повної деградації архітектури безпеки в Європі”, – зазначив заступник міністра оборони Росії Олександр Фомін за підсумками засідання Ради Росія-НАТО.

При цьому він додав, російська сторона нібито неодноразово пропонувала НАТО вжити заходів щодо деескалації обстановки, але ініціативи були проігноровані.

Новини за темою: Столтенберг заявив, що РФ не має права вето на вступ України до НАТО

Нагадаємо, що сьогодні у Брюсселі відбулось засідання ради Росія-НАТО. Сторони обговорили ситуацію біля українських кордонів, зокрема загрозу вторгнення РФ.

Пізніше, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Російська Федерація не має права впливати на питання вступу України до НАТО.

А перший заступник держсекретаря США Венді Шерман підкреслила, що “гарантії безпеки” Росії об’єднали Північноатлантичний альянс (НАТО), ЄС та партнерів.

Джерело: https://zikua.news/news/2022/01/12/u_mzs_rosii_povidomyly_shcho_vidnosyny_rf_z_nato_znakhodiatsia_na_krytychno_nyzkomu_rivni_1020610

Залишити відповідь