Чт. Гру 3rd, 2020

У Москві активіст в образі Христа “розіп’яв” себе на підтримку політв’язнів

Поділіться записом
Акція на підтримку політв’язнів у Росії
Courtesy Photo

Чоловік прив’язав себе до хреста під будівлею ФСБ

У Москві активіст Павло Крисевич влаштував акцію на підтримку політв’язнів, під час якої зімітував розп’яття Ісуса Христа. Про це повідомляє “Настоящее время”.

Зазначається, що чоловік прийшов до будівлі ФСБ, встав на табуретку та прив’язав свої руки до дерев’яного хреста. Проте російським силовикам силовикам, які підійшли до активіста, Крисевич заявив, що він прибитий.

При цьому біля хреста лежали томи кримінальних справ з написами “Справа Бориса Нємцова” і “Справа сестер Хачатурян”. Повідомляється, що інші активісти, одягнені в плащі з написом “ФСБ”, підпалили томи справ.

Відомо, що влітку поточного року Павло Крисевич влаштовував у Санкт-Петербурзі акцію на підтримку фігурантів справи “Мережі”. Тоді Крисевич прикував себе наручниками і розкидав листівки на підтримку людей, яких російський суд визнав винними в участі у терористичному співтоваристві.

Новини за темою: Українського політв’язня Шумкова катують в колонії РФ, – омбудсмен

Нагадаємо, нещодавно суд в російському Ростові-на-Дону виніс вирок трьом кримським татарам, обвинуваченим в приналежності до організації “Хізб ут-Тахрір”, яка визнана терористичною в Росії. Кримчани отримали від 12 до 17 років ув’язнення.

Джерело: https://zik.ua/news/world/u_moskvi_aktyvist_v_obrazi_khrysta_rozipiav_sebe_na_pidtrymku_politviazniv_986273

Залишити відповідь