26.09.2021

У Microsoft назвали дату релізу Windows 11

Windows 11
Фото з відкритих джерел

Оновити пристрої до цієї версії хочуть до середини 2022 року

Корпорація Microsoft анонсувала дату виходу нової операційної системи Windows 11, це станеться 5 жовтня. Про це йдеться у блозі компанії

“Сьогодні ми з радістю повідомляємо, що Windows 11 стане доступною 5 жовтня 2021 року. З цього дня стане доступним безкоштовне оновлення до Windows 11 на ПК з Windows 10, що мають відповідне право, та стануть доступні для придбання нові комп’ютери з попередньо завантаженою Windows 11”, – йдеться у повідомленні.

Окрім цього, у Microsoft назвали особливості нової операційної системи, серед яких:

  • новий дизайн і звуки;
  • ще ефективніша мультизадачність і оптимізація простору екрану за допомогою Snap Layouts, Snap Groups і Desktops;
  • чат Microsoft Teams, інтегрований в “Панель завдань”;
  • віджети, нова персоналізована новинна стрічка на базі штучного інтелекту, що допоможе ще швидше отримувати важливу інформацію;
  • “Пуск” використовує можливості хмари і Microsoft 365 для відображення останніх файлів незалежно від того, на якому пристрої їх переглядали.

Також розробники запевняють, що Windows 11 стане кращою для геймерів завдяки новим технологіям: DirectX12 Ultimate, DirectStorage і Auto HDR.  За “невисоку щомісячну плату” з Xbox Game Pass for PC або Ultimate можна буде отримати доступ до більш ніж сотні високоякісних ігор для ПК з Windows 11.

Новини за темою: Пентагон розірвав контракт із Microsoft на мільярдів

Як зазначається, Windows 11 матиме новий Microsoft Store з переробленим дизайном, який полегшуватиме пошук, і відкриє нові можливості для розробників і креаторів. 

Окрім цього, розробники обіцяють, що нова ОС стане найбільш інклюзивною версією Windows з новими поліпшеними спеціальними можливостями для людей з особливими потребами.

Ще однією особливістю нової ОС є те, що вона оптимізована для забезпечення швидкості, ефективності та покращених можливостей сенсорного і голосового введення та цифрового пера.

Слід зауважити, що комерційні замовники вже сьогодні можуть протестувати Windows 11 в попередній версії в Azure Virtual Desktop або після відкриття загального доступу і в новій Windows 365.

Корпорація Microsoft планує, що всім відповідним пристроям буде запропоновано безкоштовне оновлення до Windows 11 до середини 2022 року.

Новини за темою: Microsoft заявила про припинення підтримки Windows 10 у 2025 році

Нагадаємо, наприкінці червня 2021 року корпорація Microsoft  провела онлайн-презентацію нової операційної системи Windows 11

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_microsoft_nazvaly_datu_relizu_windows_11_1011034

Залишити відповідь