Чт. Лют 25th, 2021

У Литві Ferrari LaFerrari зліпили зі снігу в натуральну величину

Поділіться записом
LeFerrari зі снігу Фото з відкритих джерел

Вся робота зайняла у господаря будинку близько двох днів

Автолюбителі з Литви вирішили використовувати накопичений сніг і побудувати Ferrari LaFerrari в натуральну величину у себе у дворі, передає PNZdrive.

Вся робота зайняла у господаря будинку близько двох днів. Сніговий автомобіль в натуральну величину відтворює зовнішній вигляд оригінального італійського гібридного гіперкара вартістю у кілька мільйонів доларів. У сніжної моделі навіть є логотипи Ferrari, а також червона і чорна зовнішня обробка, досягнута шляхом нанесення “екологічно чистої фарби”.

“Тепер ніхто не може заперечувати, що у нас у дворі стоїть Ferrari”, – зазначив автор робіт.

Відзначимо, що LaFerrari випускали з 2013 по 2018 рік. Всього на світ з’явилися 710 екземплярів, включаючи 500 купе і 210 родстерів (Aperta). Він конкурував з McLaren P1 і Porsche 918 Spyder і використовував 6,3-літровий безнадувний двигун V12, який працював в парі з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з подвійним зчепленням і електродвигуном.

Загальна вироблена потужність становила 950 кінських сил і 900 Нм крутного моменту, що дозволяло машині з блакитною кров’ю розганятися до 100 км/год всього за 2,9 секунди. Розгін від 0 до 200 км/год і займав менше ніж 7 секунд. При наявності достатнього місця LaFerrari може розігнатися до максимальної швидкості в 350 км/год.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що пасажири однієї із запорізьких маршруток їхали з роботи буквально під снігопадом.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_lytvi_ferrari_laferrari_zlipyly_zi_snihu_v_naturalnu_velychynu_995774

Залишити відповідь