Сб. Гру 5th, 2020

У Греції зафіксували випадки зараження норок коронавірусом

Поділіться записом

AP Photo

У норок та місцевих жителів зафіксували один штам COVID-19

У Греції на двох фермах виявили коронавірусну хворобу COVID-19 у норок. Про це повідомляє Reuters із посиланням на представника Міністерства сільського господарства країни.

Зазначається, що штам вірусу, який зафіксували в тварин, не мутував від людського. Зокрема, селекціонер однієї з ферм у північному регіоні країни Козані здав позитивний тест на коронавірус, а також тести проводили серед працівників ферми.

Відомо, що виробництво хутра є важливою галуззю промисловості Козані та сусідньої Касторії, де розмішена друга ферма норок із виявленим COVID-19 у Греції. При цьому популяцію цих тварин у країні оцінюють в сотні тисяч, а експорт хутра приносить близько 60-70 мільйонів євро на рік. За словами очільника грецької федерації хутра в Козані Димитріса Космідіса, виявлення коронавірусу в норок завдало удару 800 сім’ям, які живуть із цього сектору в регіоні.

Новини за темою: У Данії не можуть знищити 17 мільйонів норок через правові колізії

Нагадаємо, нещодавно ВООЗ заявила про виявлення коронавірусу в норок у шести країнах світу. Тоді йшлося про Данію, Іспанію, Італію, США, Нідерланди і Швецію.

Джерело: https://zik.ua/news/world/u_hretsii_zafiksuvaly_vypadky_zarazhennia_norok_koronavirusom_987134

Залишити відповідь