22.09.2021

У Чехії стартують міжнародні військові навчання НАТО


Укрінформ

У них візьмуть участь 700 солдатів

У Чехії стартують міжнародні військові навчання Ample Strike, в яких беруть участь Чеська Республіка та представники 8 країн Північноатлантичного альянсу (НАТО) – Франції, Угорщини, Німеччини, Нідерландів, Польщі, США, Словаччини та Великої Британії. Про це повідомила пресслужба чеського війська.

Як зазначається, загалом у навчаннях візьмуть участь 700 солдатів.

Відомо, що мета навчань – відпрацювання співпраці диспетчерів передових сил з екіпажами літаків та гелікоптерів та командирами наземних підрозділів у багатонаціональному середовищі та відпрацювання завдань прямої авіаційної підтримки, перевірка здатності Чехії надавати підтримку іноземним військам. Зокрема, чеський літак Jas-39 Gripen буде практикувати заправку у повітрі.

Також, окрім чеських Jas-39 Gripen і L-159 Alca, вертольотів Мі-24/35 будуть залучені німецькі літаки Learjet, угорські Jas-39 та нідерландські L-39C.

А Сполучені Штати оголосили про участь винищувачів F-15 і літаків, що забезпечують заправку в повітрі KC-135.

Новини за темою: Україна та Грузія провели у Чорному морі спільні навчання

Як повідомлялося раніше, у Вінницьку область прибули американські військовослужбовці 352-го крила сил спеціальних операцій для проведення спільних навчань із військовими ЗСУ. Військові США прибули в Україну на двох військово-транспортних літаках МС-130.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_chekhii_startuiut_mizhnarodni_viiskovi_navchannia_nato_1010832

Залишити відповідь