Пт. Лют 26th, 2021

У Британії хлопець 10 місяців провів в комі, двічі перехворів на COVID-19, але нічого не знає про пандемію

Поділіться записом
Джозеф Флавілл провів 10 місяців в комі і двічі перехворів на коронавірус The Guardian

Хлопець постраждав під час ДТП

У Британії 19-річний підліток вийшов із 10-місячної коми і нічого не знає про пандемію коронавірусу, хоча сам вже два рази перехворів на COVID-19. Про це повідомляє The Guardian

Згідно з повідомленням, 1 березня 2020 року року Джозефа Флавілла збив автомобіль під час прогулянки в місті Бертон-апон-Трент, неподалік Бірмінгема. Це сталося за три тижні до того, як було оголошено перший локдаун у країні. 

Хлопець провів місяці в комі, аж поки наприкінці минулого року прокинувся і почав поступово відновлюватися. Так хлопець почав рухати кінцівками, коли його просять, і спілкується з родиною та друзями, моргаючи і посміхаючись. 

Новини за темою: В Британії почали проводити вибіркове тестування на COVID-19, аби зупинити поширення мутації COVID-19 із ПАР

“Він нічого не знатиме про пандемію, оскільки він спав протягом 10 місяців. Його обізнаність зараз починає покращуватися, але ми просто не знаємо, що він знає”, – розповіла тітка хлопця Саллі Флавілл Сміт.

За словами жінки, зараз підліток здатний торкатися лівого і правого вуха, рухати обома ногами та відповідати “так” і “ні”, моргаючи.

Як зазначається, родина намагалася пояснити Джозефу про пандемію через відеозв’язок, але наразі невідомо, наскільки розумові здібності хлопця відновилися.

Слід зауважити, що під час перебування в комі у підлітка двічі діагностували коронавірус COVID-19, але обидва рази хлопець зміг одужати. 

Новини за темою: “Британський” штам коронавірусу виявили вже у 80 країнах, – ВООЗ

Нагадаємо, через ріст смертності від коронавірусу у Великій Британії власники похоронних бюро почали скаржитися на нестачу місць для зберігання тіл померлих. 

Джерело: https://zikua.tv/news/world/u_brytanii_khlopets_10_misiatsiv_proviv_v_komi_dvichi_perekhvoriv_na_covid_19_ale_nichoho_ne_znaie_pro_pandemiiu_995282

Залишити відповідь