Ср. Сер 5th, 2020

У Берліні тисячі людей протестували проти “коронавірусних” обмежень

Поділіться записом

Тисячі людей пройшли ходою вулицями Берліна в суботу, 1 серпня, вимагаючи скасування обмежень, запроваджених в Німеччині через поширення коронавірусної інфекції. 

Як передає Укрінформ, про це повідомляє DW.

За даними місцевої поліції, в акції протесту взяли участь близько 17 тисяч людей. Як зазначили поліцейські, протестувальники не мали захисних масок та не дотримувалися дистанції під час демонстрації, що є порушенням норм. Поліція через гучномовці неодноразово закликала дотримуватися встановлених норм.

Учасники акції несли транспаранти із закликами скасувати коронавірусні обмеження, закликали до “свободи” та “опору”. Також протестувальники скандували: “Найбільша теорія змови – пандемія корони”.

Демонстрація пройшла під гаслом “Кінець пандемії – день свободи”.

Одночасно із ходою проти коронавірусних обмежень у Берліні відбулися менші акції контрдемонстрантів. Вони вийшли на вулиці під гаслом “Бабусі проти правих” та час від часу вигукували у бік опонентів: “Нацисти – геть!”.

Читайте також: Міністр науки Німеччини спрогнозувала, коли вакцина проти COVID-19 стане доступною

Значних інцидентів між протестувальниками двох таборів зафіксовано не було. Значною мірою завдяки тому, що поліцейські кордони у багатьох місцях розділяли учасників двох акцій.

Демонстрація проти коронавірусних обмежень відбулася на тлі зростання кількості інфікувань у Німеччині. За даними Інституту імені Роберта Коха, у ФРН за останню добу підтвердили 955 нових інфікувань коронавірусом, тоді як на початку липня за добу фіксували переважно до 500 випадків. Всього від початку епідемії в країні зафіксували понад 209,6 тис. заражень і 9148 смертей.

Фото: dpa

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3074235-u-berlini-tisaci-ludej-protestuvali-proti-koronavirusnih-obmezen.html

Залишити відповідь