Сб. Жов 31st, 2020

Twitter видалятиме дописи з побажаннями Трампу смерті від COVID-19

Поділіться записом

Подібні дописи порушують правила соцмережі

Twitter
Фото з відкритих джерел

Адміністрація соціальної мережі Twitter видалятиме всі дописи, в яких користувачі бажатимуть президенту США Дональду Трампу померти від коронавірусу. Про це повідомляє Vice з посиланням на заяву компанії.

Зазначається, що дописи з такими побажаннями, “доведеться видалити”, а акаунти авторів можуть перевести в режим “лише для читання”.  “Твіти, в яких користувачі бажають кому-небудь смерті, серйозних тілесних ушкоджень або смертельної хвороби, заборонені і повинні бути видалені”, – йдеться в повідомленні.

У компанії додали, що дописи з побажаннями смерті порушують правила соцмережі. Зокрема, йдеться про пункт “Про образливу поведінку”, який присутній в угодах з користувачами.

Нагадаємо, 2 жовтня стало відомо, що президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп разом зі своєю дружиною Меланією захворіли коронавірусом COVID-19. За його словами, позитивний тест на COVID-19 вони отримали вночі.

Новини за темою: Twitter висунув ультиматум щодо акаунту Трампа

Учора, 3 жовтня, хворого на коронавірус Дональда Трампа госпіталізували до Національного військово-медичного центру Волтера Ріда. За словами лікаря президента, Трамп почувається краще та не потребує апарату штучної вентиляції легень, але наступні години критичні.

Джерело: https://zik.ua/news/world/twitter_vydaliatyme_dopysy_z_pobazhanniamy_trampu_smerti_vid_covid_19_982617

Залишити відповідь