Чт. Лют 25th, 2021

Туркменістан схвалив другу російську вакцину проти коронавірусу

Поділіться записом

У Туркменістані, де раніше схвалили використання вакцини «Спутник V», видали свідоцтво про реєстрацію ще однієї російської розробки проти COVID-19 – «ЕпіВакКорона».

Про це повідомляє державне агентство «Туркменистан сегодня», передає Укрінформ.

«За результатами експертного аналізу Центром реєстрації лікарських засобів і державного контролю якості при Міністерстві охорони здоров’я і медичної промисловості Туркменістану було видано свідоцтво про реєстрацію вже другий російської вакцини – «ЕпіВакКорона», – йдеться в повідомленні.

Після видачі реєстраційного свідоцтва дозволяється закупівля і використання цієї вакцини в Туркменістані.

Як зазначається, раніше в Туркменістані була зареєстрована комбінована векторна вакцина, відома під торговою маркою «Спутник V».

Читайте також: У Москві відхрестилися від поставок вакцини «Спутник V» в ОРДЛО

Таким чином, Туркменістан став першою країною у світі – після РФ, – що зареєструвала вакцину «ЕпіВакКорона», і першою країною в Центральній Азії, яка офіційно схвалила «Супутник V».

Як відомо, в Туркменістані офіційно не зареєстровано жодного випадку зараження COVID-19. У липні минулого року в країні було затверджено План оперативних соціально-економічних заходів для протидії пандемії коронавірусу.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3181429-turkmenistan-shvaliv-drugu-rosijsku-vakcinu-vid-koronavirusu.html

Залишити відповідь