Пт. Жов 30th, 2020

“Святий покровитель інтернету”: У світі вперше можуть канонізувати підлітка-міленіала

Поділіться записом
Карло Акутіс незабаром може бути канонізованим
ВВС Україна

Хлопець помер від лейкемії, коли йому було 15 років

Підліток Карло Акутіс, який помер у 2006 році від лейкемії, може у майбутньому стати першим міленіалом, якого канонізували. Про це повідомляє ВВС Україна

Згідно з повідомленням, хлопець народився у Лондоні, в родині італійців, але за якийсь час його батьки повернулися до Італії, де хлопець провів більшу частину свого життя. 

Карло був відомий тим, що попри юний вік був зразковим католиком і активно проповідував християнську віру в інтернеті.

За словами матері, хлопець був багато в чому був звичайною дитиною: захоплювався футболом, відеоіграми і програмуванням, однак мав міцну віру в Бога, що виділяло його з-поміж однолітків.

Також він часто розносив їжу безхатькам і віддавав кишенькові гроші нужденним. Акутіс активно популяризував християнську віру в інтернеті. Зокрема, він створив сайт зі списком чудес, що сталися у світі.

Новини за темою: “Бог любить усіх дітей своїх”: Папа Римський підтримав ЛГБТ-підлітків

“Карло використовував інтернет для служіння Євангелію, щоб достукатися до якомога більшої кількості людей”, – розповів про хлопця католицький кардинал Агостіно Валліні.

Як зазначається, минулих вихідних Акутіса зарахували до лику блаженних – ця процедура, яка називається беатифікація. Зазвичай вона йде перед канонізацією – зарахуванням до лику святих.

Слід зауважити, що процедура зарахування до лику святих передбачає, що Акутіс мав здійснити чудо, і Ватикан його знайшов. Вважається, що бразильський хлопець вилікувався від рідкісної хвороби завдяки молитві до Карло.

Новини за темою: Папа Римський закликав Азербайджан і Вірменію вирішити конфлікт без застосування сили

Нагадаємо, нещодавно Папа Римський Франциск у відеозверненні у рамках кампанії “Зворотній відлік” закликав почати негайно вирішувати проблеми, пов’язані з кліматичною кризою.

Джерело: https://zik.ua/news/world/sviatyi_pokrovytel_internetu_upershe_u_sviti_mozhut_kanonizuvaty_pidlitka_mileniala_983511

Залишити відповідь