Пт. Лип 30th, 2021

Спалах COVID-19 на авіаносці Queen Elizabeth: заразилися вакциновані моряки

На борту авіаносця КВМФ Великої Британії HMS Queen Elizabeth зафіксували спалах коронавірусу, в результаті чого близько 100 повністю вакцинованих членів екіпажу заразилися COVID-19. 

Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ВВС.

Як пише видання, моряки інших військових кораблів, які супроводжували авіаносець, також захворіли на коронавірус.

Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що весь екіпаж отримав дві дози вакцини, спалах контролюється.

Читайте також: Англія готується за тиждень повністю скасувати карантин

Представниця Королівського військово-морського флоту наголосила, що на борту моряки регулярно проходять тести, дотримуються соціальної дистанції та носять маски.

“В рамках регулярних тестувань невелика кількість екіпажу з Ударної групи авіаносця здала позитивний тест на COVID-19. Ударна група авіаносця продовжуватиме виконувати свої оперативні завдання, і це не вплине на розгортання (в регіоні – ред.)”, – сказала вона.

Зазначається, що HMS Queen Elizabeth пройшов приблизно чверть шляху 28-тижневого розгортання. Зараз він увійшов до Індійського океану і повинен продовжити рух до Японії пізніше цього року. Загалом на військових кораблях перебуває 3,7 тис. осіб.

Як пише видання The Sun, спалах COVID-19 стався після того, як моряки побували на Кіпрі. Частина з інфікованих отримала позитивний результат тесту після зупинки в місті Лімассол.

Джерела ВМФ Британії наголосили на тому, що жоден з позитивних випадків не потребував госпіталізації.

Читайте також: У Британіїнайвищий з кінця січня добовий приріст COVID-19

Однак кораблям доведеться залишатися в морі принаймні ще три тижні, тому наступні їх заходи в порт можуть бути відкладені, якщо вірус продовжить поширюватися.

Зазначається, що це вже не перший випадок спалаху COVID-19 на борту даного авіаносця.

Як повідомляв Укрінформ, за даними сайту Worldometer, у світі станом на ранок 14 липня зафіксували 188 614 968 випадків зараження коронавірусом. Зокрема виявлено 4 065 804 смерті, одужали 171 428 320 осіб.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3280426-spalah-covid19-na-avianosci-queen-elizabeth-zarazilisa-vakcinovani-moraki.html

Залишити відповідь