25.10.2021

Соціал-демократи перемогли на виборах до німецького Бундестагу

Соціал-демократична партія Німеччини виграла вибори до Бундестагу.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на ЦВК Німеччини.

Соціал-демократична партія Німеччини отримала 25.7% голосів, Блок Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів посів друге місце з найнижчим за свою історію результатом у 18,9%. На третьому місці розташувалися партія «Зелені» з 14,8%, на четвертому – Вільна демократична партія з 11,5%, а «Альтернатива для Німеччини» стала п’ятою з 10,3%.

Читайте також: На виборах у Німеччині перемагають соціал-демократи на чолі з Олафом Шольцем

Раніше кандидат у канцлери ФРН від Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) Олаф Шольц повідомив, що збирається домовитися щодо нової коаліції до Різдва. За його словами, після того, як уряд буде сформовано, Берлін продовжить розвивати співробітництво з НАТО і Євросоюзом.

Нагадаємо: голосування на парламентських виборах у ФРН відбулося напередодні. Німці обрали депутатів 20-го за рахунком бундестагу. Чинний канцлер Ангела Меркель в перегонах участі не брала. Вона покине посаду після того, як буде сформовано коаліцію і призначений новий канцлер.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3322507-socialdemokrati-peremogli-na-viborah-do-nimeckogo-bundestagu.html

Залишити відповідь