Пт. Гру 4th, 2020

Словаччина закриє пункти пропуску на кордоні з Україною

Поділіться записом
Словаччина закриває кордон з Україною
Фото з відкритих джерел

Деякі пункти пропуску будуть закриті через погіршення епідеміологічної ситуації

Уряд Словаччини обмежив в’їзд на свою територію через швидке розповсюдження коронавірусу COVID-19. У зв’язку з цим деякі пункти пропуску на кордоні з Україною будуть закриті. Про це повідомляє пресслужба ДПСУ. 

Так, з 09.00 (за київським часом) 9 листопада 2020 року буде тимчасово закрито пункт пропуску “Велке Слеменце”, з українського боку – “Малі Селменці”. Крім цього, тимчасово припиняється оформлення пішоходів у пункті пропуску “Убля”, з українського боку – “Малий Березний”.

Водночас пропуск осіб, які проживають на території Словаччини, через пункти “Вишнє Нємецке” (з українського боку – “Ужгород”) буде здійснюватися з 08.00 до 20.00 (за київським часом).

Новини за темою: Угорщина ввела комендантську годину: Що зміниться на кордоні

“Усі подорожуючі під час в’їзду у Словаччину зобов’язані пройти антигенний тест і в подальшому підлягають самоізоляції, під час якої на п’ятий день повинні зробити тест RT PCR”, – зазначили в прикордонній службі України. 

Однак, від проходження антигенного тесту звільняються особи, які прямують територією Словаччини транзитом.

Тоді як пропуск вантажного автотранспорту буде здійснюватися без обмежень.

Нагадаємо, 1 листопада Білорусь заборонила в’їзд на свою територію наземним транспортом іноземцям та апатридам (особам без громадянства). Потрапити в країну можна літаком через аеропорт “Мінськ”. 

Джерело: https://zik.ua/news/world/slovachchyna_zakryie_punkty_propusku_na_kordoni_z_ukrainoiu_986385

Залишити відповідь