Вт. Лип 27th, 2021

Штати залишають за собою право відповіді на кібератаки з Росії – Білий дім

Адміністрація США попередила владу Росії, що залишає за собою право робити кроки у відповідь на кібератаки хакерів. 

Про це під час брифінгу в Вашингтоні повідомила речниця Білого дому Джен Псакі, передає власний кореспондент Укрінформу.

«З моменту зустрічі президента Байдена і президента Путіна ми проводимо переговори на рівні експертів. Ми плануємо провести ще одну зустріч наступного тижня, яка зосереджуватиметься на атаках вірусів-здирників», – поінформувала Псакі.

Вона зауважила, що у цьому відношенні Сполучені Штати мають чіткий меседж для Росії, який Байден уперше висловив Путіну на зустрічі в Женеві.

Читайте також: Байден наказав спецслужбам розслідувати кібератаки російських хакерів

«Навіть якщо російський уряд не може або не хоче реагувати на дії кримінальних елементів, які перебувають в Росії, ми вживатимемо заходів та залишаємо за собою право реагувати зі свого боку», – підкреслила речниця адміністрації США.

Стосовно останньої кібератаки, яку асоціюють з діями росіян, Псакі зазначила, що американська розвідка та співтовариство кіберзахисту продовжують оцінку фактів. «Але у спілкуванні (з російською стороною – ред.), де ми контактуємо напряму, ми продовжуємо чітко висловлювати цей меседж», – підкреслила вона.

Читайте також: Американська розвідка підтвердила: за хакерами з Росії стоїть ГРУ

Як повідомляв Укрінформ, у ніч проти суботи хакерське угруповання, яке, на підставі попередньої інформації, пов’язують з Росією, атакувало близько 200 компаній по всьому світу за допомогою програми-здирника. Жертвами стали підприємства у  США, Великій Британії, Канаді, Аргентині, Мексиці, Іспанії, Швеції.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3276295-stati-zalisaut-za-sobou-pravo-vidpovidi-na-kiberataki-z-rosii-bilij-dim.html

Залишити відповідь