Вт. Тра 18th, 2021

Штати починають планувати експорт вакцини AstraZeneca

Білий дім оголосив про початок роботи над планами розподілу серед інших країн мільйонів доз COVID-вакцини AstraZeneca, виробленої у США.

Про це заявила на брифінгу речниця Білого дому Джен Псакі, передає кореспондент Укрінформу.

«Адміністрація розглядає варіанти розподілу виготовленої у США вакцини AstraZeneca впродовж кількох наступних місяців»,- сказала Псакі.

Вона нагадала, що в США вже затверджені три вакцини, однак препарат від AstraZeneca не проходив відповідних процедур ухвалення американськими регуляторами.

«Перш ніж будь-які дози препарату AstraZeneca будуть відправлені зі Сполучених Штатів, Агентство контролю за медикаментами та харчовими продуктами (FDA) підтвердить, що вони відповідають вимогам якості», – пояснила Псакі.

Речниця Білого дому також зазначила, що найближчим часом адміністрація США оголосить більше деталей про плани поширення вакцин серед інших країн.

Як повідомляв Укрінформ, компанії Moderna, Pfizer, а також Johnson& ohnson забезпечили виробництво у необхідних обсягах для США вакцини проти COVID-19. Останнім часом масова вакцинація охоплює в середньому 2,74 млн американців за день.

На початку вакцинації керівництво США заявило, що готове буде експортувати вакцини після того, як забезпечить ними населення країни.

Фото: scanpix

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3235504-stati-pocinaut-planuvati-eksport-vakcini-astrazeneca.html

Залишити відповідь