Пт. Чер 25th, 2021

Штати оголосили санкції проти компаній та суден РФ, пов’язаних з Nord Stream 2

Сполучені Штати оголосили про запровадження санкцій проти чотирьох російських компаній, а також 13 суден на виконання закону PEESA, який передбачає переслідування всіх осіб, причетних до будівництва Nord Stream 2.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства фінансів США, оприлюдненому в п’ятницю, передає Укрінформ.

Таким чином, Міністерство фінансів США оголосило про введення нових санкцій проти трьох російських компаній, які беруть участь у проєкті Nord Stream 2: 

  • Федеральна державна бюджетна установа «Морська рятувальна служба»
  • ТОВ «Мортранссервіс» 
  • АТ «Самарський теплоенергетичний майновий фонд»
Читайте також: Рада закликає Конгрес США запровадити санкції проти Nord Stream 2

Крім того, повторні обмеження введені проти ТОВ «Коксохімтранс», проти якого вже вводилися санкції, пов’язані з російською агресією проти України.

Також оголошені нові санкції проти 11 російських суден, а також повторні – проти двох інших суден.

Читайте також: Відмова США від санкцій проти оператора «ПП-2»: – це тимчасово чи остаточно?

Як повідомляв Укрінформ, напередодні державний секретар США Ентоні Блінкен поінформував про доповідь, яку уряд США надав американському Конгресу з фізичними та юридичними особами, причетними до будівництва Nord Stream 2. Водночас Держдепартамент зробив винятки щодо компанії Nord Stream 2 AG, її корпоративних співробітників, а також її гендиректора Маттіаса Варніга, мотивувавши це «інтересами національної безпеки».

Фото: DPA

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3250514-stati-ogolosili-sankcii-proti-kompanij-ta-suden-rf-povazanih-z-nord-stream-2.html

Залишити відповідь