Вт. Гру 1st, 2020

Штаб Байдена впевнений у перемозі, але просить потерпіти

Поділіться записом
Джо Байден
Фото з відкритих джерел

Там впевнені, що Байден переможе, навіть, якщо відрив скоротиться

Глава штабу Джо Байдена висловила впевненість у тому, що демократ у кінцевому підсумку переможе на виборах, однак закликала до терпіння, поки підрахунок бюлетенів триває. Про це Дженніфер О’Меллі Діллон заявила у четвер на брифінгу, передає The New York Times.

Вона визнала, що розрив між кандидатами у Неваді та Аризоні може скоротитися пізніше в четвер. Однак, за її словами, Байден в кінцевому підсумку переможе на виборах.

“Сьогоднішня історія стане дуже позитивною історією для віцепрезидента, але водночас людям потрібно зберігати терпіння і зберігати спокій. Йде підрахунок. На це потрібен час”, – сказала вона. 

Діллон зазначила, що Байден виграє і Неваду, і Аризону, хоча попередила, що у цих штатах лідерство Байдена може скоротитися. 

Вона передбачила, що Байден виграє Пенсільванію зі “значним числом голосів”, і схарактеризувала Джорджію як “справжній жереб”, який, проте, схиляється до Байдена. 

“Ми абсолютно впевнені, що Джо Байден стане наступним президентом Сполучених Штатів. І ми такою ж мірою впевнені, що зможемо спостерігати за підрахунком протягом дня і завтра, щоб завершити підрахунок в останніх штатах, що дозволять нам піднятися до 270 виборників”, – додала вона.

Новини за темою: Трамп збирається подати позови у всіх штатах, де перемагає Байден

Раніше повідомлялося, що кандидат від Демократичної партії Джозеф Байден збільшив відрив від президента Дональда Трампа в Неваді.

Джерело: https://zik.ua/news/world/shtab_baidena_vpevnenyi_u_peremozi_ale_prosyt_poterpity_986235

Залишити відповідь