Нд. Кві 18th, 2021

Щонайменше 10 осіб загинули внаслідок нападу смертника у столиці Сомалі

Поділіться записом

У столиці Сомалі, Могадішо, внаслідок нападу смертника загинули щонайменше 10 осіб.

Про це передає Укрінформ із посиланням на Радіо Свобода.

“За даними правоохоронців, ціллю смертника стала група кіосків і чайна крамниця, куди часто заходили молоді люди. За кілька годин до цього бойовики угруповання «Аш-Шабааб» напали на дві армійські бази біля міста”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Сомалі смертник підірвав авто з вибухівкою, 20 загиблих

Військовий командувач Мохамед Біхі заявив, що армійські сили вбили 76 бойовиків і захопили 10 інших під час боїв біля військових баз у містах Авдігл і Барієр, розташованих на відстані приблизно 30 кілометрів одне від одного.

“Напади 3 квітня сталися на тлі політичної невизначеності після того, як у лютому не вдалося провести парламентські й президентські вибори. Наразі незрозуміло, чи пов’язані напади. Угруповання ситуацію наразі не коментувало”, – пише Радіо Свобода.

Читайте також: У Сомалі чиновник пережив уже четвертий замах на себе

Нагадаємо: угруповання «Аш-Шабааб», пов’язане з «Аль-Каїдою», в рамках кампанії за запровадження суворого релігійного законодавства роками здійснювало напади на цивільних та урядові сили. Угруповання витіснили з Могадішо у 2011 році, але воно все ще контролює ділянки території, звідки часто здійснює напади.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3220883-sonajmense-10-osib-zaginuli-vnaslidok-napadu-smertnika-u-stolici-somali.html

Залишити відповідь