Вт. Гру 1st, 2020

Розробники американсько-німецької вакцини проти COVID-19 заявили про ефективність препарату на 90%

Поділіться записом
Вакцина змушує організм виробляти антитіла
Фото з відкритих джерел

Препарат змушує організм виробляти антитіла і Т-клітини, які борються з COVID-19

Вакцина проти коронавірусу COVID-19 спільного виробництва американської фармацевтичної корпорації Pfizer та німецької  BioNTech допомагає запобігти зараженню на 90%. Такі результати третьої стадії випробувань вакцини 9 листопада оприлюднили на сайті корпорації Pfizer . 

Так, вакцина вводиться двома дозами з інтервалом у три тижні. Цей препарат змушує організм виробляти антитіла і Т-клітини, які борються з COVID-19. У результаті через 7 днів після отримання другої дози (через 28 днів після отримання першої дози) з’являється імунітет від коронавірусу.

Зазначається, що вакцину протестували на 43 500 добровольцях у США, Німеччині, Бразилії, Аргентині, ПАР і Туреччині. За попередньо інформацією, вона не викликала жодних побічних ефектів.

Таким чином, препарат став першою вакциною проти COVID-19 у світі, ефективність якої була доведена під час усіх етапів клінічних випробувань.

Новини за темою: В ЄС назвали умову використання Угорщиною несертифікованої вакцини з Росії

Однак, ці дані не є остаточним аналізом. За даними компаній, до третього тижня листопада вони отримають більше даних про вакцину, тому поки країни не можуть почати вакцинувати населення цим препаратом. 

Також розробники не визначили, як довго зберігатиметься імунітет. Крім цього, препарат дозволено зберігати за температури нижче мінус 80 градусів за Цельсієм.

За попередньою інформацією, Pfizer готова вже до кінця 2020 року виготовити 50 мільйонів доз вакцини, а до кінця наступного — 1,3 мільярда.

Нагадаємо, нещодавно в уряді Канади повідомили, що очікують на появу вакцини від коронавірусу COVID-19 в першому кварталі наступного року. 

Джерело: https://zik.ua/news/world/rozrobnyky_amerykansko_nimetskoi_vaktsyny_proty_covid_19_zaiavyly_pro_efektyvnist_preparatu_na_90_986542

Залишити відповідь