07.12.2021

Путін та Байден найближчим часом проведуть онлайн-бесіду: Серед тем – Україна

Наразі чітких термінів бесіди двох президентів немає. Вона може відбутися до кінця поточного року

За словами прессекретаря лідера РФ Дмитра Пєскова, наразі чітких термінів бесіди двох президентів немає. Вона може відбутися до кінця поточного року, однак, можливо й пізніше.

“Конкретних термінів поки що немає, треба набратися терпіння… Коли будуть контакти, поки що розуміння чіткого немає. Чи можливі вони до Нового року? Так, можливо. Але можливо і пізніше”, – зазначив він.

Крім того, Пєсков заявив, що спроба вирішити збройний конфлікт на Донбасі із застосуванням сили призведе до чергової катастрофи та, що НАТО нібито “накачує” Україну зброєю.

“В умовах непереборних протиріч щодо Мінських угод в Україні з’явилися “гарячі голови”, які закликають розв’язувати проблему Донбасу силовими методами. Тобто зробити ще один крок у бік чергової катастрофи”, – додав речник Путіна.

Новини за темою: Путін: Застосування Україною “Байрактарів” на Донбасі порушує Мінські угоди

Нагадаємо, раніше президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про надання гуманітарної підтримки населенню окремих районів Донецької та Луганської областей України. 

Своєю чергою, українське Міністерство закордонних справ вважає указ президента Росії Володимира Путіна про спрощення потрапляння товарів з непідконтрольної частини Донбасу на російський ринок грубим втручанням у справи України, тому російському МЗС було спрямовано ноту протесту.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/putin_ta_baiden_naiblyzhchym_chasom_provedut_onlain_besidu_sered_tem_ukraina_1017815

Залишити відповідь