Вт. Тра 18th, 2021

Президент Європарламенту – про санкції РФ: Погрози не змусять нас замовкнути

Президент Європарламенту заявив, що жодні санкції не зможуть завадити йому та очолюваній ним інституції захищати демократію і свободу.

Як повідомляє Укрінформ, так президент Європарламенту Девід Сассолі прокоментував у Твіттері рішення Росії запровадити проти нього санкції.

«Очевидно, мені не раді у Кремлі? Я підозрював це, але… Жодні санкції або залякування не змусять Європарламент або мене відмовитися від захисту прав людини, свободи і демократії. Погрози не змусять нас замовкнути», – написав Сассолі.

Президент Європарламенту також нагадав висловлювання російського класика: «Як писав Толстой, немає величі там, де немає правди».

Читайте також: РФ має зробити крок назад і знизити напруження біля кордонів України – президент Європарламенту

Як повідомлялося, МЗС Росії закрило в’їзд для восьми громадян країн ЄС та представників офіційних структур Євросоюзу, включно з президентом Європейського парламенту. Таким чином у Москві зреагували на санкції, запроваджені Євросоюзом проти громадян РФ.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3238683-prezident-evroparlamentu-pro-sankcii-rf-pogrozi-ne-musat-nas-zamovknuti.html

Залишити відповідь