Пн. Жов 26th, 2020

Президент Польщі прибув в Україну з офіційним візитом

Поділіться записом
Анджей Дуда
Фото з відкритих джерел

Поїздку до України Дуда назвав “особливо важливою”

Президент Польщі Анджей Дуда прибув в Україну з триденним офіційним візитом. Про це очільник Польщі повідомив у Twitter.

За словами президента сусідньої держави, його візит в Україну – особливо важливий. “Сьогоднішній візит до нашого сусіда в Україну особливо важливий. В період пандемії багато господарських секторів залежать від налагодження ще кращої міжнародної співпраці і прийняття конкретних рішень”, – написав Дуда.

Крім того, очільник Польщі наголосив на посиленні відносин двох країн. “Зв’язки між Польщею та Україною дуже міцні і разом працюємо заради ще більшого їх посилення”, – додав президент.

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський проведе переговори з президентом Республіки Польща Анджеєм Дудою в Києві. Сторони планують підписати низку двосторонніх документів за результатами переговорів президентів, а також відвідати низку заходів.

Новини за темою: Дуда під час виступу в ООН закликав до міжнародної співпраці щодо захисту України

Сьогодні, 11 жовтня, стало відомо, що президента Польщі під час візиту до України буде супроводжувати його дружина. Крім того, було анонсовану зустріч Дуди з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем.

Джерело: https://zik.ua/news/politics/prezydent_polshchi_prybuv_v_ukrainu_z_ofitsiinym_vizytom_983374

Залишити відповідь