07.12.2021

Постпред Росії заявив, що жодної напруженості на кордоні з Україною немає

Напруженість на кордоні з Україною є, нібито, лише домислом інших країн

Напруженості на кордоні з Україною немає. Війська РФ рухаються по своїй території. Про це заявив постійний представник Російської Федерації при ООН Василь Небензя, передає російське видання “ТАСС“.

За словами дипломата, Російська Федерація повинна самостійно вирішувати де їй розташовувати своїх військових. Водночас напруженість на кордоні з Україною є, нібито, лише домислом інших країн.

“Жодної напруженості на кордоні немає. Ми рухаємося на своїй території. Напруженість нам приписують ті країни, які вважають, що ми повинні тримати наші війська там, де вони вважають за потрібне”, – заявив Небензя.

Новини за темою: Росія відвела особовий склад військ від кордону України, – ОП

Як повідомлялося раніше, президент України Володимир Зеленський прокоментував інформацію про те, що Росія стягує свої війська до українських кордонів. Він наголосив, що українська армія готова дати відсіч коли завгодно.

Зокрема, кілька тижнів тому видання Politico опублікувало супутникові знімки, які підтверджують скупчення військ Російської Федерації на кордоні з Україною.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/postpred_rosii_zaiavyv_shcho_zhodnoi_napruzhenosti_na_kordoni_z_ukrainoiu_nemaie_1018073

Залишити відповідь