27.11.2021

Понад 200 білоруських мігрантів штурмом намагалися прорватися до Польщі

Понад 200 мігрантів штурмували білорусько-польський кордон
Прикордонна служба Польщі

Напередодні правоохоронці затримали трьох осіб, які допомагали мігрантам нелегально перетнути кордон

На відрізку польсько-білоруського кордону в районі населеного пункту Черемха понад 200 мігрантів намагалася прорватися на територію РП.  Про це інформує Прикордонна служба Польщі.

“Учора, 24 листопада, на польсько-білоруському кордоні 375 осіб намагалися нелегально перетнути кордон. Щодо 56 іноземців прикордонники видали постанови про залишення території Польщі, затримано двох громадян Іраку. На ділянці, що охороняється прикордонною заставою у Черемсі, група з-понад 200 осіб штурмувала кордон”, – йдеться у повідомленні.

Як повідомила поліція Підляського воєводства, напередодні правоохоронці затримали трьох осіб, які допомагали мігрантам нелегально перетнути кордон.

Зокрема, в населених пунктах Сейни, Єльонка і Бєльск Підляський затримано трьох кур’єрів, зокрема двох громадян України і громадянина Швеції, які перевозили загалом 14 осіб.

За інформацією Міноборони Польщі, до прикордонного району прибув естонський підрозділ інженерних військ, який допомагатиме відновлювати тимчасове загородження на кордоні, а також ремонтуватиме і будуватиме прикордонні дороги.

Новини за темою: Минулої доби півсотні мігрантів з Білорусі штурмували кордон Польщі

Нагадаємо, раніше ми писали, що за минулу добу нелегальні мігранти з території Білорусі намагалися 267 разів незаконно перетнути кордон із Польщею. Вони кидали в солдатів каміння і світлошумові гранати. Один боєць дістав поранення.

Джерело: https://zikua.tv/news/world/ponad_200_biloruskykh_mihrantiv_shturmom_namahalysia_prorvatysia_do_polshchi_1018307

Залишити відповідь